FİRMANIZIN GÜVENİLİRLİĞİNİ ARTIRIN

Milyonlarca insan internet alışverişinde tereddüt ediyorken, onbinlerce web sitesi de güvenilirliğini göstermek adına bütçesini zorluyor. İşletmenizin güvenilirliğini kendi imkânlarınızla göstermeye çalışacağınıza, müşterileriniz sizin adınıza yapsa çok daha etkili olmaz mı? Hemde tarafsız bir gözle! Bunun için tek yapmanız gereken müşterilerinizi guvenebilirmiyim.com'a yönlendirerek sizin puanlamasını sağlamak.

KURUMSAL GİRİŞPAKETLERE GÖZAT

KURUMSAL ÜYELİĞİN

SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

Doğal Reklam

Prestij amacıyla yapılan kurumsal reklamların dışında, hiçbir reklam hizmeti doğal reklamların yerini tutamaz. Web sitesi ziyaretçilerinin ve müşterilerinin firmalar hakkında çevrimiçi bir platformda yaptıkları değerlendirmeler ve yorumlar en güçlü tanıtım yollarından biridir.

Organik Yorumlar

Ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında yapılan yorumlarla hem firmanızdan alışveriş yapmış olan müşterilerin düşüncelerini görebilecek, hemde alışveriş yapmayı düşünen ziyaretçilerin beklentilerini anlayacaksınız. Ayrıca, yapılan tüm yorumlar aynı zamanda firmanızı büyük bir kitlenin önüne çıkararak size yeni bir pazar alanı sunacak.

SEO Faydası

Online hizmet veya ürün satan bir web sitesi için hiçbir reklam, arama motorlarında üst sıraya çıkmak kadar faydalı olamaz. Tüm web sitelerinin arandığında bulunmak için belirli bir SEO çalışmasına ve bütçesine ihtiyacı vardır. E-ticaret siteleri için, bir inceleme dizininde yer almanın ve hakkında değerlendirme yapılmasının SEO açısından oldukça olumlu katkıları vardır.

Doğal Backlinkler

Tüm online alışveriş sitelerinin ürünleri veya hizmetleri hakkında backlink ihtiyacı vardır. Arama motorlarının organik 'backlinkler'e, tanıtım yazısı vb. içeriklerde yer alan 'backlinkler'e oranla çok daha fazla değer verdiği konusunda tüm web yöneticileri hem fikirdir. Ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında yapılan tüm değerlendirmelerde, bir inceleme sitesi olan guvenebilirmiyim.com'dan doğal backlink kazanacaksınız.

Marka Değerini Artırır

Firmanıza ait inceleme sayfasını sahiplenerek, hem sayfanızda dilediğiniz açıklamaları yapabilir, hemde müşterileriniz ile kurumsal olarak iletişim kurabilirsiniz. Ziyaretçilerin eleştiri, görüş ve önerilerine kurumsal olarak yanıt almaları, markanızın değerini artıracaktır.

Organik Puanlar

Firmalar hakkında yapılacak puanlamalar, firma sahiplerine, gerek marka değeri, gerekse müşterilerinin gözünden rakipleri ile arasındaki farkı gözlemlemek açısından gerçek bilgiler sunacaktır. Ayrıca tamamı doğal olan bu puanlamaları Arama motorları Rich Snippet olarak gördüğünden, yapılan aramalarda firmanızı daha cazip hale getirecektir.