Onur A.

 60 kişi yorumunu haklı buldu.
 4 kişi yorumuna hak vermedi.
  • 21Yorum
  • 0Geri Dönüş
  • 0Takip Edilen Yorum

Onur A. 'nin son yorumları

mngkargo

Son zamanlarda gelen kargoların çoğunu gidip şubeden almak zorunda kalıyoruz. Adrese hiç uğramadan, adresinizde bulunamadığınızdan kargonuz şubeye geri dönmüştür diye mesaj geliyor. Şubeden sorduğumuzda da sistemden kaynaklanan bir hata olduğunu söylüyorlar.

Onur A.

FLO

Üyelere özel indirimleri, hızlı kargo seçeneği ve en önemlisi istediğin mağazadan değişim ve iade yapabilme hakkı büyük artıları. Eksi olarak yalnızca site kullanımının karmaşıklığını ekleyebilirim.

Onur A.

hepsiburada

Aradığım her ürünü bulabiliyorum ve çoğu zaman uygun fiyatlı oluyor tamam ama, teslimat sistemi tam bir baş belası. Yılbaşı için 6 ürün sipariş ettim, 4 farklı kargo firmasından gönderildi. Adreste yanlışlık olunca da 2 ürünüm yanlış kişiye teslim edildi, diğer 4 siparişim için de 3 ayrı kargo firmasıyla uğraşmak zorunda kaldım. Aldığıma alacağıma pişman oldum. Bir daha asla alışveriş yapmam!

Onur A.

LC Waikiki

Bebek ve çocuk ürünleri fiyatına göre çok kaliteli. Ama yetişkin ürünleri için aynı şeyi söyleyemem. Aldığım kazakların ömrü 1 yıkamalık çıktı.

Onur A.

Hotels

Site yapısı çok karmaşık. Güzel özellikler var ama kullanamıyorsunuz. Ya site hata veriyor yada çok bekletiyor.

Onur A.

Tıkla Gelsin

24 saat hizmet vermesi ve hızlı olması güzel. Site üzerinden müşteri memnuniyetine de değer veriyorlar. Ancak indirim ve promosyonu hiç yok. Defalarca alışveriş yapsanız da hiçbir indirim kazanamıyorsunuz.

Onur A.

Sahibinden

10'larca kategoride yalnızca otomobil alım satımı işe yarıyor. Emlak kategorisinde aynı ilanı defalarca görebiliyorsunuz. Diğer kategorilerden alışveriş ise tam bir sürpriz, satıcıya ulaşamazsanız yapacağınız birşey yok. Çoğu ilanda da mesaj gönderme özelliği hata veriyor. Telefon numarası olmayan bir ilana 2 gün boyunca mesaj atmaya çalıştım, sistem sürekli hata verdi.

Onur A.

Temiz.co

Çok iyi bir uygulama ve fiyatları da gayet uygun. Ücretsiz vale hizmeti verilmeyen lokasyondaysanız siparişlerinizi topluca verebilir ve ücrersiz kargoyla gönderebilirsiniz.

Onur A.

Sporcu Besinleri

İnanılmaz indirimleri var. Bazı ürünlerin fiyatları piyasadakilerin yarısı. Ürünlerin orjinalliğinden şüphelenip araştırdım ve indirimli ürünlerin gönderilmemesi hakkında çok şikayet okudum. Sakın ola aldanmayın. Yüzde 50 indirimli ürünü kapıda ödemeyle alınca fiyat iki katına çıkıyor.

Onur A.

ciceksepeti

Ürün çeşitliliği ve istenilen saatte teslim edilmesi çok güzel. Ama bazen teslimatlarda sorun oluyor. Farklı kişilere teslim edildiği halde, doğru kişiye teslim edildiğine dair mesaj geliyor. Birde alışverişlerimi üye olmadan yapıyorum, satış sözleşmesiyle bereaber gösterilen bülten aboneliğini de onaylamıyorum. Buna rağmen hergün tanıtım e-postaları geliyor. Her siparişten sonra e-posta aboneliğinden çıkmak zorunda kalıyorum.

Onur A.

Büyülü Hazine

Büyülü kutular kitapsever birine hediye göndermek için harika seçenekler fakat çeşitlilik çok az. Ayrıca hediye gönderiler için hediye açıklamaları da olması gerekirdi. Sitedeki olumsuz bir yer de siparişi tamamlama sayfasında dikkat çekiyor. Kişisel verilerin korunması hakkında sürekli düzenlemelerin yapıldığı bir zamanda müşteriye ısrarla adresin ev adresi mi, iş adresi mi olduğunu sormak biraz keyif kaçırıyor.

Onur A.

Auto Club

Hizmetleri çok kaliteli ancak fiyatlar yüksek. Olmuşken iyisi olsun diyenlere tavsiye edilebilir. Ama bütçesini düşünenler için, diğer alternatifler daha ideal olacaktır.

Onur A.

Oto.net

Güzel bir otomobil pazarı oluşturulmuş. İkinci el otomobilinizi satabilir, otomobil alabilir ve hatta sistem üzerinden takas yapabilirsiniz. Takas fiyatları da gayet makul. Araç çeşidi çoğaldığında Türkiye'nin en iyi otomobil ilan sitesi olabilir.

Onur A.

Ototrink

Güzel bir uygulama fakat sistemin araçlar için hesapladığı takas fiyatı çok düşük. 50 bin TL'lik araçta alternatif firmalarla arasında 5-6 bin TL fark var.

Onur A.

Bebecruz

İkinci el ürünlerin fiyatları neredeyse sıfır fiyatlarıyla aynı. Bebekler için ikinci el ürün, ancak çok uygun olursa düşünülebilir.

Onur A.

Kariyer.net

Hemen her sektörden, her pozisyon için açık bir ilan bulunabiliyor. Ancak site kullanımı çok kötü. Yapmak istediğiniz her aksiyonda işinizi zorlaştıran seçenekler yada sayfalarla karşılaşıyorsunuz. En basitinden bir arama yapmak için bile birkaç deneme yapmak zorunda kalıyorsunuz. Cep telefonundan arama yaptığınızda da tekrarlayan ilanlarla karşılaşıyorsunuz.

Onur A.

Guvenebilirmiyim.com

Güvenli e-ticaret hakkında fikir alışverişi yapabildiğimiz bir alan sağladığı için ve bu alanda kendini eleştiriye açtığı için teşekkürü hak ediyor.

Onur A.

Webrazzi

Web sektöründe Türkiye'nin olmazsa olmazı durumunda bir web site. Web alanındaki tüm yeni girişimleri, yatırımları ve başarı hikayelerini takip ettiğimiz bir platform. Etkinlik ücretleri zaman zaman çok pahalı gelse de, puan kırmaya elim varmıyor.

Onur A.

Odakitap

Kitap alışverişi için en güvendiğim site. Aradığım tüm kitapları uygun fiyata bulabiliyorum. Çok satanlar ve yeni çıkanlarda her zaman güncel kampanyalar oluyor. Ayrıca her siparişim en geç 2 gün içerisinde elime geçiyor.

Onur A.

wix

Sistem başarılı ve güzel tasarımları var. Üye olduğunuzda başlangıçta herşey güzel gidiyor, ama siteniz büyüyüp genişlediğinde geliştirmek yada sunucu değiştirmek isterseniz, normal piyasaya değerinin çok üstünde fiyatlarla karşılaşıyorsunuz.

Onur A.

juenpetmarket

İstisnasız Türkiye'nin en başarılı online petshop sitesi. Gerek müşteri hizmetleri, gerek ürün kalitesi, gerekse fiyatlarıyla her zaman önde.

Onur A.