2018'de En Güvenilen 7 Elektronik Ürün Sitesi

2018'de En Güvenilen 7 Elektronik Ürün Sitesi

2018 yılında e-ticaret alışverişleri oranı tahmin edilenin üzerinde bir artışla büyümeye devam etti. Guvenebilirmiyim.com olarak biz de ziyaretçi ve üyelerimize bu artan alışveriş oranlarında rehber olmaya çalıştık. Birçok kategoride, yüzlerce e-ticaret sitesini tanıttık ve siteler hakkındaki müşteri yorumlarına yer verdik. Türkiye'nin e-ticaret istatistiklerine göre en çok ürün satışı yapılan "Elektronik" kategorisinde ise Guvenebilirmiyim.com üyelerinin değerlendirmeleri doğrultusunda en çok güvenilen 7 elektronik ürün sitesini sizler için derledik.

Bu sıralama Guvenebilirmiyim.com müşterilerinin firmalar hakkında verdikleri puanlar ve memnuniyet yorumlarına göre yapıldı. Sizde hemen Guvenebilirmiyim.com'a üye olarak dilediğiniz kategoride, dilediğiniz firmaya puan verebilir, alışveriş deneyiminiz hakkında yorum yapabilirsiniz.

1- Pilburada.com

Türkiye'nin ilk ve en büyük online pil platformu olan pilburada.com'da her türlü pil ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Siteden alışveriş yapan müşterilerin tamamından müşteri memnuniyeti kazanmayı başaran Pilburada Elektronik ürün kategorisinde Guvenebilirmiyim.com ziyaretçilerinin 2018 yılında en güvendikleri elektronik ürün sitesi oldu.

Piburada.com için yapılan yorumlar sonucunda siteninin güvenilirlik ve tavsiye edilme puanı: 5,0

2- Avrupa Elektronik

Online ev elektroniği, televizyon, cep telefonu ve akıllı cihazlar satış ve teknik servis sitesi avrupatr.com, aynı zamanda Samsung Türkiye yetkili satıcısı. Türkiye'de online satış oranı çok yüksek olan cep telefonu ve akıllı cihazlar kategorisinde müşterilerini memnun etmeyi başaran Avrupa Elektronik, Guvenebilirmiyim.com üyelerinin puanlamaları sonucu 2018 yılının en güvenilen ikinci elektronik ürün sitesi oldu.

Avrupa Elektronik için yapılan yorumlar sonucunda sitenin güvenilirlik ve tavsiye edilme puanı: 5,0

3- Cimri.com

Bir genel alışveriş e-ticaret sitesi olan cimri.com, elektronik kategorisinde de geniş ürün yelpazesine sahip. Ev elektroniğinden, akıllı cihazlara, bilgisayar ve donanım ürünlerinden, oyun konsollarına kadar pekçok elektronik ürün satışı yapılan siteden alışveriş yapan müşterilerin memnuniyet oranı oldukça yüksek. Guvenebilirmiyim.com üyelerinin yaptıkları puanlamalar ve yorumlamalar sonucunda Cimri.com, 2018 yılında Elektronik ürün kategorisindeki en güvenilir üçüncü e-ticaret sitesi oldu.

Cimri.com için yapılan yorumlar sonucu sitenin güvenilirlik ve tavsiye edilme puanı: 5,0

4- Teknosa

Teknolojik ürünler, bilgisayar & donanım, akıllı cihazlar ve beyaz eşya ürünleri satışı yapan teknosa.com'da elektronik kategorisindeki her türlü ürünü bulmak mümkün. Türkiye genelinde pekçok fiziki mağazası da bulunan Teknosa'nın e-ticaret sitesinden alışveriş yapan müşteriler oldukça memnun. Guvenebilirmiyim.com üyelerinin site hakkındaki olumlu yorumları ve yüksek puanları neticesinde Teknosa 2018 yılında en güvenilir elektronik ürün siteleri arasında dördüncü sırada yer aldı.

Teknosa için yapılan yorumlar sonucunda sitenin güvenilirlik ve tavsiye edilme puanı: 5,0

5- Mediamarkt

Fiziki mağazalarıyla Türkiye'nin en büyük elektronik market zincirlerinden olan Medimarkt'ın e-ticaret sitesi mediamarkt.com.tr'nin satış oranları da oldukça yüksek. A'dan Z'ye her türlü elektronik ürün satışı yapılan siteden alışveriş yapan müşterilerin memnuniyet oranı da yüksek seviyede. Medimarkt'ın memnun müşterilerinin yorumları arasında en dikkat çeken ayrıntı, büyük indirimler. Guvenebilirmiyim.com üyelerinin puanları ve yorumlarıyla 2018'in en güvenilir elektronik ürün siteleri arasında Medimarkt beşinci sırada.

Mediamarkt için yapılan yorumlar sonucunda sitenin güvenilirlik ve tavsiye edilme puanı: 4,9

6- N11

Türkiye'nin en büyük genel alışveriş e-ticaret sitelerinden biri olan n11.com'un geniş ürün yelpazesi içerisinde her türlü elektronik ürün bulunuyor. Siteden alışveriş yapan müşteriler çoğunlukla memnun. Guvenebilirmiyim.com üyelerinin yaptıkları yorumlar ve puanlamalar neticesinde sitenin altıncı sırada yer almasının sebebi ise, sitenin bir doğrudan satış sitesi olmaması, aracı firma yani bir e-ticaret pazaryeri olması.

N11 için yapılan yorumlar sonucunda sitenin güvenilirlik ve tavsiye edilme puanı: 4,8

7- Vatan Bilgisayar

Türkiye genelindeki fiziki mağazalarıyla en büyük elektronik market zincirlerinden biri olan Vatan Bilgisayar'ın e-ticaret sitesi vatanbilgisayar.com, müşterilerine bilgisayar & donanım ve elektronik ürünler sunuyor. Guvenebilirmiyim.com üyelerinin site hakkındaki puanları ve yorumları genellikle yüksek. Yorumlara göre tam puanı kıran sebep ise, diğer siteler kadar indirim olmaması. Vatan Bilgisayar, Guvenebilirmiyim.com üyelerinin puanlamaları neticesinde 2018 yılında en güvenilir yedinci elektronik ürün sitesi oldu.

Vatan Bilgisayar için yapılan yorumlar sonucunda sitenin güvenilirlik ve tavsiye edilme puanı: 4,8

Yorumlar

Yorum Yap